Dofinansowanie dla fotowoltaiki

Zobacz i posłuchaj jak działa fotowoltaika

Jak działa fotowoltaika? Z Solarmanem to proste...

Jestem przekonany że będę w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Jeśli jednak stwierdzisz inaczej wspólnie poszukamy innego rozwiązania. Dlaczego tak działamy? Bo misją Twojego słonecznego bohatera jest w pierwszej kolejności pomóc Tobie w energetycznych tarapatach!

Przyjrzyjmy się z bliska elektrowni słonecznej

Co wchodzi w skład elektrowni fotowoltaicznej

Zawsze stawiamy na najwyższą jakość

Panele fotowoltaiczne to gwarancja uzysków

Panele fotowoltaiczne są odpowiedzialne za produkcje energii ze światła. Im lepsza jakość paneli tym większe uzyski!

Mogą różnić się mocą oraz wydajnością. Niezykle ważne jest aby panel był dostosowany do warunków atmosferycznych panujących w danym kraju, dlatego proponujemy, aby były w podwójnej ramie aluminiowej i hartowanej szybie.

Mózg całej operacji dający konfort i swobodę

Inwerter fotowoltaiczny steruje pracą całej instalacji

Wysokiej klasy inwertery osiągają maksymalną sprawność pracy na poziomie wyższym niż 97-98 %. Wysoka sprawność pracy inwertera zapewnia korzystny efekt energetyczny i ekonomiczny - skracając okres zwrotu kosztów inwestycji.

W zależności od wielkości systemu solarnego dobierane są odpowiedniej mocy i rodzaju inwertery tak aby w razie potrzeby możliwa była rozbudowa Twojej elektrowni słonecznej. W standardzie otrzymujesz dostęp do uzysków oraz podglądu pracy elektrowni poprzez interaktywną aplikację mobilną.

Falownik można porównać do serca i centralnego układu nerwowego instalacji fotowoltaicznej. Dlatego tak ważny jest jego prawidłowy wybór, który może zadecydować o technicznym i finansowym powodzeniu całej inwestycji.

Dedykowany system montażowy

Gwarancja stabilności

Niezwykle istatny elment całej instalacji to dedykowany system montażowy pod konkretny dach oraz jego poszycie.

Na pewno nie chcesz co parę lat przeprowadzać konserwowcji systemu montażowego, czy też obawiać się że po czasie dach zacznie przeciekać? Dlatego zawsze dobieramy dedykowany system montażowy pod Twój dach!

Wszystkie realizacje wykonujemy na najwyższej jakości materiałach oraz akcesoriach, dając GWARANCJE zadowolenia na długie lata.
 
Bezpłatna konsultacja
Spotkajmy się i porozmawiajmy

Solarman jest do Twojej dyspozycji za darmo!

Chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach i możliwościach! Ty sam zobaczysz i wybierzesz spośród najlepszych rozwiązań, te które najbardziej Ci odpowiadają! Oczywiście konsultacja jest darmowa!

Akceptuję regulamin i politykę prywatności

* Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin w celu potwierdzenia terminu spotkania.

Jesteś tutaj: Strona Główna

Copyright © 2020 solarman.pl Wszelikie prawa zastrzeżone