Dofinansowanie dla fotowoltaiki

Inwestuj w rozwój firmy, a nie w rachunki za prąd

Elektrownie fotowoltaiczne dla Twojej firmy

Gratulacje, właśnie wykonałeś pierwszy krok...

Oszczędzaj i zarabiaj z własną elektrownią słoneczną

Prowadzisz działalność? Dysponujesz niezagospodarowaną powierzchnią na dachu lub gruncie? Wykorzystaj ten niesamowity potencjał. Jest to idealne miejsce pod budowę elektrowni fotowoltaicznej, która pozwoli na zwiększenie rentowności Twojej działalności.

Prowadząc działalność gospodarczą możesz sprzedawać energię elektryczną! Ponadto obniżasz bądź całkowicie redukujesz rachunki za prąd w swojej firmie. Solarman pomoże i powie Ci jak to zrobić najlepiej.

Szybki zwrot inwestycji

Gwarancja 25 lat

Prawdziwe oszczędności

Bezobsługowa praca

Ochrona środowiska

Dodatkowe dochody

Możliwość rozbudowy

Najwyższa jakość

W biznesie liczy się pewność i bezpieczeństwo

Fotowoltaika to czysty zysk dla Twojej firmy

Kompleksowe rozwiązania z zakresu fotowoltaiki

Ograniczymy lub całkowicie wyzerujemy koszty związane z energią elektryczną

Wykonujemy audyty, projekty i wizualizacje instalacji fotowoltaicznych dostosowane indywidualnie dla potrzeb każdej firmy

Każdy projekt wykonywany jest indywidualnie, a wielkość elektrowni słonecznej i dobór podzespołów ustalany na podstawie rozmowy z właścicielami lub zarządcami firmy.

Tak wiele korzyści stoi przed Tobą

Systemy fotowoltaiczne to zysk dla Twojej firmy w pełnym zakresie

 • niezależności od publicznych dostawców prądu,
 • niskich kosztów wykorzystanej energii elektrycznej,
 • odsprzedaży nadprodukcji prądu do publicznej sieci,
 • komfortu oraz bezpieczeństwa użytkowania - moduły charakteryzują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne oraz posiadają zabezpieczenia przepięciowe,
 • podniesienia wartości przedsiębiorstwa i nieruchomości,
 • poprawy wizerunku firmy, którą utożsamiać się będzie z nowoczesnymi technologiami i podejściem ekologicznym do prowadzonej działalności.
 • Proste i skutecyne rozwiązania

  Zredukuj koszty prowadzonego biznesu

  Zredukuj koszty prowadzonego biznesu - poprzez oszczędzanie oraz sprzedaż wyprodukowanej energii elektrycznej. Zaproponujemy sprawdzone i dopasowane rozwiązania fotowoltaiczne dla Twojej firmy.

  Zadbaliśmy o to, by nasza oferta była kompleksowa. Każda firma jest inna i każda potrzebuje rozwiązania szytego na miarę. Dlatego szczegółowo analizujemy potrzeby i możliwości instalacyjne. Na tej podstawie dobieramy odpowiednie urządzenia, tworzymy projekt oraz harmonogram prac. Oferujemy również nadzór nad realizacją projektu oraz jego odbiór.

  Solarman poprowadzi Cie do A do Z

  Droga do zysków dla Twojej firmy

  01
  Spotkanie
  i konsultacja

  Szczegółowo omówimy potrzeby Twojej firmy, możliwości oraz potrzeby... Uzgodnimy rozplanowanie elementów oraz porozmawiamy o dodatkowych możliwościach.

  02
  Potwierdzenie
  możliwości

  Ustalimy na czym najbardziej Ci zależy i jakie korzyści przyniesie Ci posiadanie elektrowni słonecznej i na jaki zysk możesz liczyć w skali roku.

  03
  Projekt
  koncepcyjny
  Najważniejsze to mieć czarno na białym!

  Na tym etapie opracujemy kompleksowy projekt koncepcyjny całej inwestycji i szczegółowo przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązania.

  04
  Dobór
  finansowania

  Specjalny system finansowania pozwoli Ci na zakup oraz montaż instalacji fotowoltaicznej bez obciążania własnego budżetu.

  05
  Montaż
  elektrowni

  Już tylko parę chwil dzieli Cie od momentu kiedy będziesz mógł cieszyć sie własną elektrownią słoneczną, dzięki której zyskasz Ty i Twój biznes.

  06
  Satysfakcja
  z zysków
  Właśnie zaczynamy pomnażać Twoje zyski

  Stało się! Jeszcze tylko ostatnie szlify, konfiguracja i możesz w pełni cieszyć się z własnej elektrowni patrząc jak koszty maleją a zysk rośnie!

  Wszystkie realizacje wykonujemy na najwyższej jakości materiałach oraz akcesoriach, dając GWARANCJE zadowolenia na długie lata.
   
  Bezpłatna konsultacja
  Spotkajmy się i porozmawiajmy

  Solarman jest do Twojej dyspozycji za darmo!

  Chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach i możliwościach! Ty sam zobaczysz i wybierzesz spośród najlepszych rozwiązań, te które najbardziej Ci odpowiadają! Oczywiście konsultacja jest darmowa!

  Akceptuję regulamin i politykę prywatności

  * Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin w celu potwierdzenia terminu spotkania.

  Jesteś tutaj: Strona Główna

  Copyright © 2020 solarman.pl Wszelikie prawa zastrzeżone