Dofinansowanie dla fotowoltaiki

Fotowoltaika za darmo? Czy to możliwe?

Elektrownie fotowoltaiczne za 0zł

Przecież na wszystko w życiu trzeba zapracować. Spójrz jednak na to inaczej. Rocznie za rachunki za prąd płacisz tysiąc pięćset, dwa tysiące, a może cztery tysiące zł. Żeby w domu mieć ciepło i chcąc mieć ciepłą wodę potrzebujesz węgla, gazu, peletu itp. Jest to kolejny koszt między trzy a sześć tysięcy zł w skali roku. I co dalej?... Rok do roku te same koszty. Wszystko idzie z dymem, co więcej wszystko drożeje!

Solarman ma na to sposób!

Recepta jest prosta. Zamień rachunek na fotowoltaikę

W pierwszym wariancie policz ile rocznie płacisz za prąd i podziel przez dwanaście miesięcy. Ile wyszło? 250 zł na miesiąc. Teraz przeznacz te 250 zł miesięcznie na fotowoltaikę. Za prąd już nie płacisz, bo masz swój. To są właśnie "Elektrownie za 0 zł" przełom w dziedzinie fotowoltaiki dostępny również dla Ciebie!

W drugim wariancie policz ile rocznie płacisz za prąd, ciepłą wodę użytkową i centralne ogrzewanie. Podziel przez 12 miesięcy. Ile wyszło? 650 zł na miesiąc? Dobrze, przeznacz te pieniądze na fotowoltaikę oraz elektryczne ogrzewanie i żyj bez rachunków!

Na tym właśnie polega innowacyjne rozwiązanie "Elektrownie za 0 zł".

Wszystkie realizacje wykonujemy na najwyższej jakości materiałach oraz akcesoriach, dając GWARANCJE zadowolenia na długie lata.
 
Bezpłatna konsultacja

Stawiamy na najwyższą jakość produktów oraz obsługi

Zadbamy o Twój komfort dając najwyższą jakość

Terminowa realizacja

Indywidualny opiekun

Szerokie zastosowanie

Kompleksowa obsługa

Spotkajmy się i porozmawiajmy

Solarman jest do Twojej dyspozycji za darmo!

Chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach i możliwościach! Ty sam zobaczysz i wybierzesz spośród najlepszych rozwiązań, te które najbardziej Ci odpowiadają! Oczywiście konsultacja jest darmowa!

Akceptuję regulamin i politykę prywatności

* Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin w celu potwierdzenia terminu spotkania.

Jesteś tutaj: Strona Główna

Copyright © 2020 solarman.pl Wszelikie prawa zastrzeżone